Avatar uživatele
Anikitos

Řekli byste o sobě, že jste dobří/slušní lidé?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Kepler před 2298 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Opět opakuji. Jsem, jaká jsem. Vědí to, kteří mě znají ve skutečnosti, nikoliv prostřednictvím ne­tu.

Jeden citát Charlese Chaplina, který považuji za pravdivý.

" Pořád tě budou kritizovat, budou o tobě špatně mluvit a bude obtížné potkat někoho, kdo tě bude brát takového, jaký jsi.

Proto: žij podle svojí víry. Dělej to, co ti radí srdce…, To, co chceš… Lidský život je divadelní představení ,které se hraje bez předchozích zkoušek. Zpívej, směj se, tancuj, měj rád…a žij intenzivně každý okamžik tvého života… dříve, než spadne opona a hra skončí bez potlesku…"

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Vtáka poznáš po perí
človeka v jeho činoch.

„Zrkadielko, zrkadielko, povedže mi,
kto je …voľne si dosaďte… na svete?
Pravda je len jedna jediná,
pozri spriama, pozri zboku…
ktorú pravdu chceš poznať?“
Akčný hrdina na to riekol:
„na seba pohľad mám ten najlepší,
priatelia ma vidia v dobrom
a nepriatelia, akí nepriatelia?
z nich už nikto nežije…“
iný hrdina si však myslí
„aký som, taký som,
ale až budúcnosť povie,
aký som naozaj bol“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… slušní se nechlubí a nedobří/špatní/nes­lušní lidé většinou i lžou >>> takže k čemu ti budou odpovědi, když nemusí (a ani nebudou odpovídat realitě) …
… doporučuju shlédnout film Nejlepší člověk https://www.csfd­.cz/film/9532-nejlepsi-clovek/prehled/ … a pak se zeptej znova …

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?johana 56 Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Každý by o sobě řekl, že je dobrým/slušným člověkem.
A každý také je.
Jenom může mít každý trošku jiná kritéria…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Můžu se nazvat jak chci, rozhodující je to, jak vypadám v očích jiných lidí. A to já se můžu jenom dohadovat. Dobrý, nedobrý to jsou jen relativní pojmy, dobro a zlo jsou dvě strany téže mince. Někomu třeba pomůžu a jiný si řekne: „že zrovna podporuje toho hajzlíka“. Budu se opakovat a znova říkám: cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Sebereflexe?
Nikdo o sobě neprohlásí,že je závistivý,chamtivý křivák a špatný člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Já o sobě mohu říkat co chci, ale důležitější je, jak mně vidí a hodnotí mé okolí a mí nejbližší a přátelé. Ale snažím se takový být. A jestli se mi to daří, viz věta první.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek