LADIS

Reklamy na Youtube -.-

Nezdá se vám, že reklam na youtube je čim dál víc o.O ?? Co video to reklama -_-

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Štve mě to !!!!

Banán88

Nevadí mi to ;)

nevadi mi, kdyz jsou na zacatku videa, tady v britanii mam dobre reklamy :) zrovna dnes jsem si vychutnal jednu fakt dost dobrou na „Grantsku“ .. ale prudi me, kdyz jsou reklamy v prubehu videa, jsou videa kde je jich 10 i vice .. fakt brutalni, to pak radsi video stahnu a mrknu na nej po stazeni, stahuje se pochopitelne bez reklam..

Putin

Štve mě to !!!!

Doplňuji:
Ale už dávno ne, mám totiž AdBlock + , který blokuje i reklamy ve videích :)

iceT

Nevadí mi to ;)

teď už mi to nevadí,mám totiž Adblock

Poklička

Štve mě to !!!!

mariohlas

Štve mě to !!!!

dnb

Štve mě to !!!!

Doplňuji:
Buďme rádi, že se dají po 5 sekundách přeskočit, začínají se ale objevovat reklamy, které přeskočit nelze… Na ty televizní to ale fakt nemá.