Reklamovali jste někdy mobil nebo tablet politý tekutinou?

Stalo se mi to. Nevím jestli to mám poslat na reklamaci. Kamarád mi tvrdí, že to mám zkusit, prý ty levnější telefony ani neotvírají.

Já vím, že jsem si to způsobil sám. Ptal jsem se, jestli někdo s takovou reklamách uspěl.

Odpovědi
Mc Merkurion

… šikovnej technik to pozná (poznal, oprava v záruce, neptali se na problém, po zjištění a nacenění se zeptali na další postup >>> jelikož se nejednalo tím pádem o reklamaci) …

Rokio

Reklamovat lze pouze zboží, které se poškodilo běžným užíváním nebo se příliš opotřebovalo před uplynutím záruční lhůty.

Pokud ho poškodíš ty, byť neúmyslně, reklamaci není možné uplatnit.

Muffz

Když to pořádně osušíš, tak zkusit můžeš. Přinejhorším ti to vrátí zpět, přinejlepším (pokud to bude levná oprava) ti to opraví a vrátí zpět. Technik to mnohdy zjistit nemusí, prostě došlo ke zkratu, pokud to dáš rychle, tak nedojde ani k oxidaci, takže by to nemuselo jít poznat.
Nikdo tě nezažaluje, že je chceš podfouknout.