Avatar uživatele
iwetax

Reklamace: Zimní boty v kterých je zima.

Koupila jsem si zimní boty v normální prodejně. Vybrala jsem si s kožíškem ve vnitř, hlavně aby byli pohodlné a teplé za 499kč v akci. Dnes jsem v nich byla poprvé déle venku, na 2hodiny a venku bylo –3. Měla jsem kvalitní ponožky a ani jsem nechodila vodou. Nohy mě neskutečně mrzli, palce když jsem přišla do tepla tak mě brněli jak rozmrzali. Vždyť v takovích botech nemůžu nikam jít. Zajímalo by mě zda můžu boty reklamovat. Taková zima nebyla ani jsem nebyla tak dlouho venku aby mi úplně zmrzli palce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5179 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

No při pohledu na otázku jsem se docela zasmál, ale odpovím ti taky trochu úsměvně.
Ano můžeš, jen musíš prokázat že ti je v nich zima. Protože zima je pouze pocit, myslím, že to těžko prokážeš.
A mimochodem, sedí ti ty boty dobře na noze? Pokud ano, koupila jsi špatně. Nejsem odborník, ale myslím, že by tam měla být mezera mezi botou a nohou. Tkz. vzduchová kapsa která izoluje. Pokud ti boty sedí akorát, vzduchová kapsa tam není a není co chránit od venkovní zimy.
Možná i prsty máš v botech natěsnané a proto ti právě mrzly.
Tudíž závěr je takový, že reklamace NE!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
infant

Viz. Miroslavst. Mam podobnou zkušenost, u mě ale nakonec pomohlo, že se boty po dalším měsíci rozlepily.
No a jinak jsou to zimní boty, tak v nich má být zima ne?

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Jak říká Panenka. Pokud na ně máte záruční list, vyměnit by Vám je měly a to i po udání Vašeho důvodu, že je v nich zima. Přeji hodně štěstí a trpělivosti(s pro­dejci to je na nervy ;o))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Jak chcete doložit, že je Vám v nich zima? jedině znaleckým posudkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

máte na ně 2 letou záruku pokud máte záručák nebo účtenku zajdite na danou prodejnu řeknite jim co se vám přihodilo a měly by vám je vyměnit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Jak píše infant nech je namočit ve vodě a pokus se je rozlepit a kup si jiné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování