Yavin

Reklamace – účtenka

Ahoj, chtěl bych reklamovat notebook, ale už nemám fakturu. Ale protože už jsem ho už jednou reklamoval, mám záznam o přijetí k reklamaci z minule. Bude to stačit?
Doplňuji:
Předpokládám, že to platí i v případě zakoupení přes internet. Nebo ne?

Nejlepší odpověď
anonym

Musíš prokázat, žes ten notes u daného prodejce koupil – tedy stačí i svědectví známého, který byl u koupě.
Případně by ti prodejce měl být schopen vystavit kopii faktury – tedy se domnívám, že „záznam o přijetí k reklamaci“ stačí.
😉
Doplňuji:
Platí to i v případě zakoupení přes net.

Další odpovědi
badisko

Bude a bude stacit datum kdy jsi ho koupil …maji pokladni zaznamy a na pokladne ti vyjedou novou uctenku a zaricni list ..
Doplňuji:
Ten samy problem ..uz jsem parkrat take resil ..

zzzzz

Pokud si ho platil kartou, tak to jde prokázat i výpisem z účtu. Zákon říká, že pouze musíš prokázat, kdy a kde si ho koupil, neříká jak. Pokud je v záznamu co máš z minule datum koupě, nebude to žádný problém.