Godxon 1

Můžu reklamovat adaptér na wifi? Více v popisu otázky.

Dobrý den,
objednával jsem si z jednoho obchodu adaptér na wifi, který vychází ve verzi 1.1 a 2. Jelikož jsem chtěl verzi 1.1, napsal jsem na podporu obchodu o jakou verzi se jedná. Tam mi potvrdili, že se skutečně jedná o tuto verzi (1.1), tak jsem adaptér objednal. Poté, co jsem zboží přijal jsem zjistil, že se jedná o verzi 2., místo 1.1, kterou potřebuji.

Chtěl bych se zeptat: Můžu to reklamovat, když mi na podpoře řekli špatnou informaci?

Děkuji,
Valušek

Původní neotázka
Reklamace – špatné poskytnutá informace

Odpovědi
Kepler

Do 14ti dnů můžeš zboží vrátit bez udání důvodu, pak reklamovat. Měli by ti to uznat.

Drap

Pokud to prokážeš, tak můžeš. Jinak se můžeš zkusit pouze domluvit, zda ti vyjdou vstříc.