Rico

Reklamace sluchátek Koss Porta Pro

Zdravím,potřebuji vědět jestli mám nárok na vrácení penez když jdu už po 4té reklamovat stejnou vadu u sluchátek,děkuji za odpověˇs pozdravem Rico
Doplňuji:
Ano už 3× jsem dal tyto sluchátka na reklamaci za stejnou vadu a 2× mi na místě vyměnili za nové, a jednou je posílali na reklamaci, zítra se tam chystám vyrazit už po čtvrté na rekklamaci se stejnou vadou jako ve třech minulých reklamacích a opravdu mi už došla trpělivost a chtěl bych vrátit peníze zpět…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud je to stejná chyba – vada tak ano.

Další odpovědi
ten který je

Nedavno jsem si je koupil také.Je tam i možnost doživotní záruky.Jde o to zda jste se zaregistroval.Pokud ano tak s výměnou by neměl být problém.