Avatar uživatele
anonym

Reklamace oken

Nechali jsme si udělat nová eurookna, ale po půl roce jsme je reklamovali. U všech se nám odlupoval lak. Firma reklamaci uznala a slíbila, že okna i rámy vymění. Zajímalo by nás, jestli máme nárok i na nějakou kompenzaci ohledně úklidu po novém bourání. S manželem jsme zaměstnaní a budem si muset znovu vybírat dovolenou... Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4284 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ona ta firma,která Vám bude okna měnit,zas takový svinčík nenadělá,bourat se nebude,tedy pokud budete mít okna stejných rozměrů. Samozřejmě,že si firma v rámci reklamace po sobě vše uklidí,včetně toho,že odveze nepotřebná okna,aby jste neměli problém s jejich likvidací. S firmou se domluvte,ať přijedou v době,kdy se Vám to hodí,ať si nemusíte vybírat dovolenou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Osobně si myslím že se úklid na reklamaci nevztahuje.My když jsme dávaly okna tak nám udělali práci a úklid jsme si taky dělali sami,ale jak říká kropítko moc bordelu po sobě nezanechávají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Máte právo na náhradu nutných nákladů spojených s reklamací. Takže klidně úklidovou firmu na uklid, zaplacení posudku a nekvalitní práci, malování, ....spoustu věcí. Pokud ale firma neuzná, musíte se obrátit na soud.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada