Reklamace oken

Nechali jsme si udělat nová eurookna, ale po půl roce jsme je reklamovali. U všech se nám odlupoval lak. Firma reklamaci uznala a slíbila, že okna i rámy vymění. Zajímalo by nás, jestli máme nárok i na nějakou kompenzaci ohledně úklidu po novém bourání. S manželem jsme zaměstnaní a budem si muset znovu vybírat dovolenou… Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Ona ta firma,která Vám bude okna měnit,zas takový svinčík nenadělá,bourat se nebude,tedy pokud budete mít okna stejných rozměrů. Samozřejmě,že si firma v rámci reklamace po sobě vše uklidí,včetně toho,že odveze nepotřebná okna,aby jste neměli problém s jejich likvidací. S firmou se domluvte,ať přijedou v době,kdy se Vám to hodí,ať si nemusíte vybírat dovolenou.

Další odpovědi
panenka

Osobně si myslím že se úklid na reklamaci nevztahuje.My když jsme dávaly okna tak nám udělali práci a úklid jsme si taky dělali sami,ale jak říká kropítko moc bordelu po sobě nezanechávají.

cukrar

Máte právo na náhradu nutných nákladů spojených s reklamací. Takže klidně úklidovou firmu na uklid, zaplacení posudku a nekvalitní práci, malování, …spoustu věcí. Pokud ale firma neuzná, musíte se obrátit na soud.