FOX.IK

Reklamace- Alaza.cz KAm dat reklamovat notebook a na co si dat pozor

Ahoj, potrebovala bych poradi bydlim nedaleko Podebrad a nevim kam dat notebook reklamovat. A taky bych se chtela optat jake mate zkusenosti s reklamaci, na co si dat pozor a co je k ni potreba za papiry- jsem totiz bordelar a mam uz jen e-mail s potvrzenim objednavky.

Odpovědi
Michal Kole

teoreticky papíry nejsou potřeba stačí jakýkoliv důkaz, že jste zboží nakoupil u daného prodejce vytištěná faktura z emailu by měla stačit

po celou prodejní dobu musí být k dispozici pracovník (pracovnice) co vyřiřuje reklamace

trvejte, aby do papírů napsala co nejpřesněji jak se Vám závada projekvuje

reklamace smí trvat nejdéle 30 dní

po 3 stejných závadách máte nárok na vrácení peněz

po 4 různých závadách máte také nárok na vrácení peněz