Totti110

Reklamace?

Dobrý den,

Před dvěma měsíci jsem si v alze koupil netbook, dneska mi při psaní zůstalo na ruce jedno tlačítko, lze to reklamovat? nejde tam vrátit zpět.

Nejlepší odpověď
chudst

Dobry den, pokud se tak stalo pri beznem zachazeni (coz psani je), tak urcite ano.

Další odpovědi
ondra07

Určitě to lze reklamovat, ale problém je, že než to všechno vyřídí a poprípadě ti to pošlou zpět… tak to potrvá hodně dlouho (i měsíc)
Tomu se říká smůla :)

pusinka50

Mně taky na notebooku koupeném v Alze před rokem někdy přestane psát nějaká klávesa, po čase a větším zatlačení na ni se to zas spraví.Samozřejmě, že to můžeš reklamovat, ale mají za zákona 30 dní na opravu.