iwetax

Reklama tata

Líbí se vám reklama na nějakou prodejnu nábytku? Sedí tam slečna a spívá jednoduchou písničku, po každé sloce zaspívá tata. Mě ta reklama docela pobavila.

Nejlepší odpověď
quentos

smál jsem se, až jsem se za břicho popadal… neuvěřitelné, kam až dokáže zajít lidská stupidita.

Další odpovědi
mosoj

Všimli jste si. Takže reklama splnila účel.
Je úplně jedno jestli se Vám líbila nebo ne.

Já se na reklamy nekoukám. Normálně zavírám oči.

1popelka1

Bohužel viděla a nelíbí se mi. Nemůžu si pomoct, ale mě přijdou reklamy čím dál tím víc stupidnější…
Doplňuji:
U mě teda účel nesplnila, obchod na základě této reklamy nenavštívím:-)

aramah

Hrozný hrozný a ještě jednou hrozný..Ptám se kdo to vymýšlí?

oskar

A ten kdo takovou blbost vymyslel tak za to ještě dostane pěkný prachy.

mojitek

slecna byla moc hezka,ale koncept te reklamy dost pokulhaval

anonym

Je možná k zamyšlení,že ty hromady exkrementů zřejmě nějakým,pro mě záhadným způsobem fungují.Proč by se ty stupidity jinak produkovaly?

anonym

tato firma stejné reklamy pouští i za hranicemi, česká verze je pouze méně akční.

jinak je to skutečně blbina, jenže reklamy si přece máme všimnout, a to se v tomto případě stalo.

BEAES

Právě z té je mi na blití!!

ten který je

Tato reklama slouží jako upoutávka na prodejnu nábytku v Praze Stodůlkách,která se otevírá snad zítra.Vlastníkem prodejny je firma Lutz z Rakouska.

9 řemesel

Jsem velice rád,(na základě všech možných referencí),že jsem ji neviděl.(ale slyšel od sousedů..,brrrrr.).

nukušinka

Uplne strasna reklama. Nechápu tu ženskou, ze se necha takhle ztrapnit v televizi.

ReHu

Mě se moc nelíbí. Pokud se mi reklama nelíbí přepínám program.
Sice jsem si tedy všimla, ale sortiment jsem zjistila na 3.podívání.
A jestli pojedu prodejnu omrknout? Zatím to neplánuju.

Cullinda

Včera jsdem si všimla, že se k tomu zaprodal i chlap.. Alespoň je mu víc rozumět..
Každopádně je to ta reklama, kterou vidim jednou a mám dost..

Ájínek

Bez reklamy se nic neprodá......s tím se musíme smířit…:-)))