REKLAMA na Tv/Internet

Slyšel jsem, pokud je seriál kratší než 25 minut, nesmějí tam dát žádnou reklamu. Týká se to pouze televize a nebo i internetového vysílání??? (zrovna sleduji na netu Comeback a reklam je tam jak nas…) A vůbec co Vy a reklamy?

Nejlepší odpověď
baghira

Program může být přerušený reklamou, pokud je dlouhý minimálně půl hodiny (ale může v něm být PP). Týká se to televize (jak je to v pořadech na netu nevím).

Nic není zadarmo. Pokud si můžu vybrat, jestli mám za televizní nebo internetový obsah platit penězi nebo shlédnutím reklamy, beru tu reklamu. (Leckterá je i zajímavá.)