Nikii

Reklama na auto

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda má někdo nějaké zkušenosti s reklamou na auto. Známí měli reklamu na autě ale byl to jen podvod že ste museli dopředu zaplatit a žádná odezva.Ale taky vím že jsou reklamy na auto za ktere vám posílají měsíčně nějaký penízky. Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
salsa verde

Na toto téma se už v televizi objevilo několik dokumentů a ve všech případech se jednalo o stížnosti podvedených zájemců.

Další odpovědi
Hlada

To, co prováděla firma o které byla tv reportáž nebyl žádný podvod. Ve smlouvě nebyl žádný závazek, že firma nějakou reklamu zprostředkuje a přesto stovky lidí ochotně otevíralo své peněženky. Dobře jim tak. Dokud se lidé nenaučí chovat se odpovědně a svéprávně, budou tady jiní, kteří budou na jejich finanční negramotnosti prosperovat.
Soudnému člověku musí být jasné, že v celé republice může být jen několik firem, které jsou ochotny platit tisíce měsíčně za reklamu na cizích autech a už vůbec žádná, kterou by nezajímalo, kde ta auta jezdí a zda jejich výdaje na tuto reklamu jsou vynakládány účelně. Nebylo tam nic o evidenci jízd.