Spartaboy

Řekl skutečně David Icke že konec světa bude v roce 1997? Existuje nějaké video které to dokládá?

Četl jsem si na wikipedii že konspirační teoretik David Icke v minulosti řekl že v roce 1997 bude konec světa. Zajímalo by mě jestli existuje video které zaznamenalo jak to říká a je ke shlédnutí na internetu?

Odpovědi
Kepler

Konspiračními teoretiky se seriózní média nezabývají. Takových proroků už tady byly stovky a ještě budou. Jediný cíl je získat pozornost a dát žrádlo pochybným médiím.