Yavin

Reinstalace Windows

Ahoj, potřebuji přeinstalovat Windows, ale notebook jsem dostal s už nainstalovaným oper. systémem. V Ovládacích panelech jsem našel : VRÁTIT POČÍTAČ DO VÝROBNÍHO STAVU : Tato možnost odstraní veškerý obsah počítače a nahradí jej bitovou kopií pro zotavení poskytnotou výrobcem počítače. Poté můžete obnovit své soubory ze zálohy.

Je to to samé jako reinstalace (přeinstalace)?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ano. Notebooky se dodávají se skrytým oddílem, v kterém jsou instalační soubory systému.