Vasilcz

Reinstal windows

Kde mám sehnat instalační soubory, když si chci přeinstalovat Win7 a mám origo CD-key?

Nejlepší odpověď
Bedy

Není problém si stáhnout na Ulož.to, dokonce tam jsou k dostání i tzv. All in one DVD, kde jsou všechny edice Windows, stačí při instalaci zvolit tu, ke které máte originální kód Product key.

Další odpovědi
jpau

Třeba na uložto, asi před týdnem jsem řešil stejný problém a našel jsem tam pár instalaček. Možná to ale bude chtít přidat na dvd zavaděč nebo to nainstalovat jako update.

Retko

Nenapsal jsi jakou verzi mas, ale skus toto
http://kickas­s.to/usearch/win­dows%207%20ori­ginal/