Registrase na Úřad práce v místě trvalého bydliště?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je nutné se registrovat na úřadě práce v místě, které je nejblíže trvalému bydlišti, nebo to můžu udělat kdekoliv v kraji, případně i jinde? A jak taková registrace probíhá?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Registrovat se musíte v místě trvalého bydliště do 3 prac.dnů po skončení pracovního poměru.http://por­tal.mpsv.cz/spra­va/napoveda/re­gistrace_a_prih­laseni.htm

Další odpovědi
Salvaje

Já se registrovala jinde, ale tady je to asi nějak propojený, je to docela blízko, tak nevím. Musela jsem jen vyplnit formulář, že se chci registrovat tam, protože tam mám přechodné bydliště… Do místa trvalého bydliště jsem vůbec nemusela jet.