samicek333

Registrační kód pro The Sims 2 Život v bytě?

Dobrý den, právě jsem si stáha the Sims 2 Život v bytě, ale potřebuzji registrační kód, který je vždy napsaný na brožurce, která je přiložená v balení celé hry. Nemá to někdo? Nainstalovat to umím, chybí mi jen ten kód (simíků mám mnohem víc)

Odpovědi
Ella

zadej do vyhledávače CD Key Sims 2, najdeš spoustu stránek a blogů, kde jich najdeš několik… víc neporadím, je to nelegální