venkovan

Registr obyvatel – přístup i pro podnikatele a ne jen pro veřejnou správu

Není to podivné, že soukromá firma dostala povolení pro vstup do registru obyvatel, aby mohla kontrolovat „podporu“ kandidátů na presidenta? Pokud tam nemám přístup občan, ale jen veřejná správa (úřady), tak se domnívám, že ministerstvo vnitra si mělo zajistit ověření správnosti údajů samo a ne přes nějakou právnickou osobu.

Odpovědi
pusinka50

S tím souhlasím, je to snadno zneužitelné.Co dělat, naší historii teď píší samí laikové, nevzdělanci a stále se odvolávající ministři, sotva jeden začne pronikat do problému, už je odvolán a nastoupí za něj další pit-mec.