Avatar uživatele
Sky

Referát z fyziky

Jste student prvního ročníku na gymnáziu a máte udělat referát na fyziky. Nebylo zadáno téma, prostě referát hodící se na fyziku. Co byste si zvolili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Wendysek.W

Já jsem ve 2 ročníku na Gymnáziu a jako referát bych zvolila – Gravitační sílu a povídání o I. Newtonovi. Byl to Fyzik.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chlaba

já bych zvolil jako téma vesmír , prostě něco o vesmíru např. černé díry , velký třesk , galaxie , planety , cokoliv a fyziky na téma vesmíru třeba Koperník , Galilei , je toho hodně co o tom můžež napsat …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Plavání ženy ve vodě

acrhimédův zákon a hdyrostatický tlak (archimédův zákon vychází z rozdílu hydrostatických tlaků v různých hloubkách)

vypočítat minimální rozměry vory, aby ponor byl maximálně 5 mm a 15 mm nad vodou, aby jsi si na ten vor mohla lehnout a nesl tě na vodě, aby jsi se neutopila, když neumíš plavat.

Umíš plavat ? Myslím, že asi ne

Klidně mi napiš na email michal.kolesa@seznam.cz a vysvětlím ti to podrobněji a klidně i pár příkladů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
škubánek

Golfský Proud

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já jsem v osmičce, takže bych ti mohla trochu pomoct. Práv bereme kladky, energii pohybovou a kinetickou, můžeš udělat i něco jak se např. šíří zvuk, v učebnici máme ultrazvuk, je toho dost :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Nano technologie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

V první řadě by jsi měl zvolit to co znáš ty a ne uživatelé Odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

Hlavně je otázka: co je to vlastně referát? Z toho, co jsem si všim, tak někteří vyučující tak označují takový ty žblepty na nějaký téma a jiní tak říkají protokolu z měření. Hádám tedy, že myslíš první možnost. V takovém případě mám dva nápady. Pokud jseš hodně chytrá, tak jednoznačná volba je speciální teorie relativity. Je mi ale jasný, že do toho se ti asi chtít nebude. Další, podle mě zajímavé (a jednoduché) téma, jsou keplerovy zákony.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek