faraonuvmukl

Referát – Rozpočet domácnosti. Rád bych od vás věděl jak bydlíte, kolik vás je a jaké máte příjmy, výdaje a co zůstane?

Hezký večer, pracuji na referátu do školy. Týká se rozpočtu domácnosti. Rád by jsem zapojil co nejvíce příkladů. Rád bych od vás věděl jak bydlíte, kolik vás je a jaké máte příjmy, výdaje a co zůstane. Moc všem děkuji za ochotu a pomoc :)
Doplňuji:
PS: Rodinu už mám.. chci více domácností :)

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Hahaha:-DDDDDDDDDDD tak to tajím i finančáku:-DDD

Referát doporučuji udělat na vaší domácnost popřípadě porovnat s někým z rodiny:-)
Doplňuji:
Nevěřím, že ti tu někdo po pravdě napíše své příjmy a výdaje a pokud ti je napíše, nebudou pravdivé, takže referát o ničem:-)

Další odpovědi
marci1

Obávám se, že tohle Ti moc uživatelů nesdělí. 🙂

setapouch

Já chci zase sousedku. Přečti si pravidla.

anonym

Já se za své příjmy nestydím,
S manželkou jsme sami dva.Bydlím v rodinném domku na vesnici.Jako dělník jsem bral (nyní 24 měsíců nezaměstananý­..žádný příjem)10 – 11tisíc(podle počtu nočních směn) a jenom za benzín do práce jsem dal 3000 Kč.
Manželka bere 8500 a jenom za autobus do práce dá 1200Kč.
Takže si spočítej kolik nám zbude.
Výdaje…15 tisíc za uhlí (i když se snažíme topit veškerým odpadem) za vodu ročně 2000 (maximálně šetříme), za elektriku ročně 9000 (maximální šetření).
Domovní daň 360 Kč, odpady ročně 1080 Kč.Za doktora a léky oba dohromady 3000 ročně (teda nyní už tolik ne..neplatí se u doktora poplatky a za recepty taky ne).
A takhle v naší vesnici žije 80% lidí nad padesát let.

ReHu

Obejdi rodiny kamarádů nebo sousedy.
Jsem zvědavá, co ti kdo řekne.

ivzez

Potřebuješ-li pro srovnání více informací, sestav si
v internetu rozumný (!! – neptej se na zbytečnosti)
anonymní dotazník v internetu a potom požádej
(třeba i zde) o jeho vyplnění.

Těžko tady někdo bude vypisovat nějaké informace
ke své domácnosti. Anonymní dotazník je něco jiného …