Avatar uživatele
SniperCZ

Redukce mikrofon laptop

Mám takový problém přišel jsem domu s redukci kterou jsem si koupil kvuli laptopu který má jeden vystup pro sluchatka takže bez redukce mikrak nepůjde jenže když zapojím redukci a mikrofon tak se mi tam nezobrazuje ani tak předtím to šlo normalně ukazal se mi tam mikrák ale pak jsem nechal aktualizovat PC a potom už se mi tam neukazovalo nic prosím o pomoc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1896 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Roman71

Odpoveď byla označena jako užitečná

Něco podobného tu mám s laptopem Jumper. Taky má jednu zdířku označenou jako pro sluchátka, ale podle dokumentace funguje i pro mikrofon. V mém případě redukce pro laptopy taky nic nevyřešila. Buď v ní fungují sluchátka nebo nic a mikrofon po nějaké aktualizaci W10 přestal v té samé zdířce přímo v laptopu fungovat.

Takže nezbývá nic jiného než ve zmíněném konektoru mít jen sluchátka a mikrofon používat vestavěný v laptopu ☹

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?SniperCZ Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Prošel bych nastavení. V práci se mně Win10 ptaly co jsem to připojil… jestli tam někde není zaškrtávátko ve smyslu „dotaz už nezobrazovat“ a pak by to teď bralo připojené zařízení jako to cos tam tehdy připojil…

Ještě můžeš zkusit nějakou LIVECD distribuci linuxu abys ověřil jestli ten mikrofon funguje…

před 1894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Otázka je nesrozumitelná. K čemu jaká redukce, když to před aktualizací šlo?

před 1896 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek