SniperCZ

Redukce mikrofon laptop

Mám takový problém přišel jsem domu s redukci kterou jsem si koupil kvuli laptopu který má jeden vystup pro sluchatka takže bez redukce mikrak nepůjde jenže když zapojím redukci a mikrofon tak se mi tam nezobrazuje ani tak předtím to šlo normalně ukazal se mi tam mikrák ale pak jsem nechal aktualizovat PC a potom už se mi tam neukazovalo nic prosím o pomoc

Nejlepší odpověď
Roman71

Něco podobného tu mám s laptopem Jumper. Taky má jednu zdířku označenou jako pro sluchátka, ale podle dokumentace funguje i pro mikrofon. V mém případě redukce pro laptopy taky nic nevyřešila. Buď v ní fungují sluchátka nebo nic a mikrofon po nějaké aktualizaci W10 přestal v té samé zdířce přímo v laptopu fungovat.

Takže nezbývá nic jiného než ve zmíněném konektoru mít jen sluchátka a mikrofon používat vestavěný v laptopu ☹

Dochy

Prošel bych nastavení. V práci se mně Win10 ptaly co jsem to připojil… jestli tam někde není zaškrtávátko ve smyslu „dotaz už nezobrazovat“ a pak by to teď bralo připojené zařízení jako to cos tam tehdy připojil…

Ještě můžeš zkusit nějakou LIVECD distribuci linuxu abys ověřil jestli ten mikrofon funguje…

Hlada

Otázka je nesrozumitelná. K čemu jaká redukce, když to před aktualizací šlo?