22aa

Nevíte, proč Redstar mp4 02 nebere videa?

Dobrý den.
Prosím nevíte co je s tou mp4?
Nebere videa ale už jsem zkoušel všechny convertery.
Nevíte co stím?
22aa.

Nejlepší odpověď
still

Pro tento přehrávač je prý potřeba převést video do formátu AVM. Na CD, které se dodává spolu s přehrávačem, by měl být program na převod do kompatibilního formátu.

22aa

Zkusil jsem v tom avm ale napíše mi to no file.
Tak nevím co dělat.

still

A konveroval jste to v tom programu z CD, nebo v nějakém jiném konvertoru?
Vidím v zásadě dvě možnosti. Buď hledat na netu a najít popis funkčního formátu se správnýmy parametry, nebo zkoušejte různá videa a podle toho, které půjde přehrát, překonvertujte ostatní ve FormatFactory (umožňuje podrobné nsatavení parametrů).

22aa

Problém vyřešen.
Už vím jak se jmenuje ten konverter.
Jeto AVI Converter SMART.
Podle ikony na pc.
Žádné CD.
Našel jsem to na:http://mympxpla­yer.org/avicon­verter-220x176-ensmart-setup-df726.html
Děkuji.
Vaše 22aa.

still

Tak sláva, hlavně že to šlape :)