Dóón

Ředitelska dutka

Mám otazku píše se ředitelská dutka do prihlášky na střední školu?
Doplňuji:
tu ředitelskou pise učitelka a me zajima jestli ji tam napise nekdo mi rikal ze se pise jenom 2jka a trojka s chovani a ty ostatni se nepisou tak se chci ujistit

Nejlepší odpověď
TreyFrost

Ne, nepíše

Další odpovědi
Drap

Myslím, že by bylo lepší ji nepsat

venkovan

Není lepší se zeptat na škole? Byly doby, kdy učitelé ještě k přihlášce do školy, učiliště psali posudky. A své hodnocení přiložil národní a občanský výbor.

WeeBear

Nikde nemáš kolonku na důtky, či poznámky učitele. Stejně jako se nepíše pochvala.. Každopádně by se to mohlo napsal to ‚úspěchů žáka‘, ale to se mi nezdá. 😁

Každopádně měl ten, který ti říkal, že se píšou známky z chování zcela jistě pravdu, ty se píšou nad známky z předmětů.