Complex

Řečnická: Dáváte často ruku do ohně?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hapiky

Ne.

Domnívám se, že by to šlo provést jen jednou, či dvakrát. Potom už by se nejednalo o ruku.

Další odpovědi
Drap

Ano.

Ano, někdy se tomu člověk nevyhne. Radost z toho sice nemám, tak dbán na to, aby to bylo vždy na co nejkratší dobu a člověk si nepřismahl kůži.

aliendrone

Ne.

Snažím se tomu vyhýbat, ale jak píše Drap – někdy se tomu prostě nevyhneš. (pak HODNĚ záleží na faktoru šikovnosti a štěstí).

Jen by mne zajímalo mé zařazení dle přísloví: „Poctivého nepálí a neřád se NEDÁ“! (Žertuji, jsem HODNÝ, skvělý, úžasný, překrásný atd. aliendrone – jak jinak, že?) ;) :D :D