NeJPatrik

Souhlasíte s řeckem kdyz chce zrusit „úsporný režim“?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ivzez

Ano

Doplňuji:
Myslím, že do toho nemá Řecku nikdo co mluvit.
Včetně EU.

Emefej

Ano

Pokud na to budou mít, tak ať si dělají co je jim libo.

Mára.kunta

Ano

liliyabb

Urcite ne!

Haló
Jsem slečna Lillya, jsem opravdu rád svůj profil (odpovedi.cz), já nevím, jestli si můžete udělit svůj požadavek a udělej mi laskavost, Tak jsem opravdu rád, navázat dlouhodobý vztah s vámi, takže pokud jste zájem, napíšete mi na tento e-mail (liliyayak2@hotmail.com), protože mám něco velmi důležitého říct o sobě včetně mého obrázku.

Pepa25

Urcite ne!

Doplňuji:
Proč je jedna odpověď s určitě a vykřičníkem a druhá ne? Není to malinko divné? 😉

Rozumím tomu, že ho chtějí zrušit, ale je jasné, že toho nedosáhnou, protože zbytek EU by se na ně musel složit, což nechce.