SonsyMite

Recepty na tiramisu?

Jak děláte tiramisu? Předem díky za vaše recepty. Moje sestra :o)

Nejlepší odpověď
Damiana

Jednoduše, ale často, protože manžel ho má moc rád. 🙂
Utřu žloutky s cukrem do pěny, přidám mascarpone a dobře zašlehám, přimíchám sníh z bílků a vrstvím na řadu cukrářských piškotů namočených v silné kávě s nealko sirupem Monin Amaretto. Poslední vrstva krém, hustě posypu kvalitním kakaem a dám vychladit. Častěji než celý „dort“ dělám misky a poháry. Vypadá to efektně a upraveněji při podávání.
Jó, jednou jsem přidala i plátky banánů, ale hned to bylo „hozené“ úplně někam jinam, tak bacha na „vylepšování“, klasika je klasika.
Koukám, že při pátečním večeru se tu projevuje pěkná mlsnost. Super! 🙂

Další odpovědi
Sůwa

Než to vypisovat, zadala jsem pouze do vyhledávače na Seznamu :
http://search­.seznam.cz/?aq=&oq=­&sourceid=szn-HP&thru=&q=tiramisu
Můžeš vybírat.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.