Avatar uživatele
Gollumek.88

Recepty na nepečené cukroví

Ahojda,
blíží se ty proklaté Vánoce, ale i přesto bych chtěla dělat cukroví. Problém je ten, že nemám ani remosku ani troubu. Máte někdo nějaké osvědčené recepty na skvělé nepečené cukroví? Jediné, které mě zatím napadlo jsou vosí úly a rumové kuličky.

Díky za pomoc při vymýšlení :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka, anonym před 4884 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Třeba tady.

Zdroj: http://recepty­.vareni.cz/vyh­ledavani/?q=ne­pe%C4%8Dene+cu­krov%C3%AD&se­arch=1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Nejraději máme:

do sušené švestky vložit oloupanou mandli a namočit do čokolády. Rychlé a moooc dobré 🙂

Větší balíček strouhaného kokosu smíchám se Salkem a nechám chvíli odpočinout. Do hmoty vkládám větší lískové oříšky a obaluji v kokosu. Mňam.

Vosí úlky můžem obměnit vloženým kouskem ananasu. Myslím kousek ananasu a doplnit krémem.

To tu uvedla jedna uživatelka – bohužel už nevím, která 🙂.

Mezi 2 piškoty plátek banánu, napíchnout na párátko a namočit do čokolády.

Jednoduché, rychlé a jedlé 🙂.

Roláda s kokosovou náplní:
250 g mletých piškotů, 100 g moučkového cukru, 2 vejce, 30 g kakaa, 1 lžíce rumu. Vypracujeme tvárnou hmotu, rozdělíme na dva díly, každý položíme na alobal a vyválíme. Na každý dáme vyválený bílý plát (140 g másla, 100 g moučkového cukru, 120 g kokosu) a svineme do rolády. Necháme v chladu ztuhnout, pak krájíme.

Toto jsem vyčetla, ale ještě nezkoušela 🙂.

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&ex­pIds=17259,2721­3,27816,27937&xhr=t&q=ne­pe%C4%8Den%C3%A9+cu­krov%C3%AD&cp=10&pf=p&sc­lient=psy&aq=0&a­qi=&aql=&oq=ne­pe%C4%8Den%C3%A9+cu&gs_r­fai=&pbx=1&fp=­5168b8783ca2e700

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Ještě mě napadlo, to vyzkouším teď: koupit upečené košíčky a naplnit je krémem. Dostala jsem tip na krém > min 60 min vařit plechovku Salka a po vychladnutí ho našlehat s máslem – Pozor na stejnou teplotu.
Ozdobit je lze třeba počárkovast čokoládou, nebo polít celé nebo sypání či perličky, oříšek apod. 🙂.

před 4868 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek