panhamster

Řeč těla (držení kolem ramene a držení ruky)

Zdravím, jetu někdo kdo se vyzná v řeči těla? Potřeboval bych poradit :)

Dneska sem chytl mojí kamarádku, kterou mám hrozně rád (asi víte jak to myslím) kolem ramen a ona me pak drzela (nebo dotykala?) levou rukou na tu moji levou ruku. Co to znamená?

Díky a sorry za tento tupý dotaz :)

Nejlepší odpověď
SonsyMite

To tezko posoudit, to se musi zazit :)
Poznas podle situace a podle chovani te divky v danou chvili. Dokazes si odpovedet na takoveto otazky? Byla jina nez jak ji (dlouhodobe?) znas? Nezmenila k tobe pristup? Vi, co k ni citis?
Kazdopadne kdyby jsi chtel tuto situaci popsat, aby jsi docilil presnejsiho popisu obrazu, ktery by si mel ctenar teto otazky vybavit, to by ti ji drive nekdo prebral…
Musis sam posoudit jak to ona vzala :)
Toto bych ani nerek ze spada do oboru reci tela (o tom jsem se neco ucil ve skole), to je spise „naznacujici gesto“ (?)
Nakonec ti dam neco jako radu, nevim jestli to zrovna ty delas, dela to totiz vetsina lidi. Velice spatna vec je psat holce na FB, skype, sms, nebo tam kde ji pises, pokud ji teda pises :D jak ji milujes a kdovi co ji psat a pak se ji vyhybat a sotva ji pozdravit.

Snad ti to vyjde ;)