taranee1

Rébusy – „WEBOWKY“

neznáte nějákou dobrou „webowku“ s návodem???
Doplňuji:
takovej dřevjenej a má být z toho kostka

Odpovědi
chudst

Dival jsem se, zadny rebus s nazvem „webowky“ jsem nenasel. Predpokladam tedy, ze mate na mysli klasicke „webovky“ – alias webove stranky.

A ted chcete, abychom vam nasli nejake stranky, na kterych muzete najit ruzne rebusy a aby tam bylo jejich reseni? A pokud ano, jake rebusy konkretne?

bobrik

Že by tady?
Více Google vyhledávač, hlavolamy – rébusy, je tam toho mnoho.

Zdroj: http://hadanky­.atropin.cz/