pepe88

Reagujete také na slovo „akce“?

Hlavně hypermarkety.

Nejlepší odpověď
annas

Slovo akce mně nic neříká, takže neraguji, pokud nevidím další kontext.

Mám akci spojené s Akcí Z, nebo fyzikálním zákonem akce a reakce, kulturními akcemi.

Jinak v marketech jsou tzv. promo akce, tedy manipulace, takže k tomu potřebuji opět znát víc. Tzv. akční slevy lžou lidem, cíl je jasný … svět chce být klamán, takže je beru jen výjimečně …

Další odpovědi
Kepler

Kdybych byl herec, na „ááááá akce!“ bych reagoval okamžitě. Ale ty nápisy v superhyper se u mně míjí účinkem, protože jich jsou plné. Na netu si vyhledám čerstvý leták obchodu a v něm si předem vyberu zboží, které potřebuju. Když je s významnou slevou, tím líp. Ale bacha – ne všechny „akce“ jsou pravdivé slevy. Hodně se praktikuje, že nejdřív cenu zboží uměle zvýší, a pak je nabízejí „se slevou“. Jsou to hajzlíci.

Drap

Ano reaguji. Hlavně při natáčení. V hyper ani super marketu jsem ještě nenatáčel.

gecco

Ano, reaguji, rychle, promptně, spolehlivě…
😉
Du jinam…
😉

yuko

Na slovo akce jsem reagovala co by komparz při natáčení filmu. Dále mě toto slovi zajímá při spojení s nějakou volnočasovou aktivitou – co podnikneme za akci a pokud jde o slevové akce v obchodech, tak mě potěší, že mi můj obchod nabízí něco zdarma nebo se slevou, jelikož jsem jeho zákazníkem. V tomto připadě nejde o obchod v ČR.

pusinka50

Nejasná otázka. Akce = čeho a kde?
Jestli to beru jako nákupní akce v hyper a super marketech, pak ano, reaguji na ně. Před každým velkým nákupem si napíšu seznam potravin ve slevě. Pak v obchodě vybírám podle doby spotřeby. A protože vím, kolik zboží stojí v běžné ceně, nenechám se nalákat na cenové nabídky s údajnlu předraženou cenou, ale „jedu“ po opravdu po akčních slevách.

still

Jo jo, reaguji.Akce mě zajímají. Hlavně káva, sýry a salámy. Jak bylo řečeno řečno v jednom kultovním seriálu: " Nikdo není dost bohatý, aby si nedal krůtí párky zadarmo."