jirka F

Reagujete na internetové reklamy tohoto typu?

Gratulujeme byli jste náhodně vylosováni našim systémem a můžete vyhrát smartphone a další výrobky klikněte zde.Reagujete na tyto reklamy nebo je raději přehlídnete.

Nejlepší odpověď
Muffz

*typu

A ne, nereaguji. Mám svůj počítač a svá data rád, takže nejdu vstříc těmto podvodným nabídkám, které často obsahují různé typy virů, spywarů a malwarů.

Další odpovědi
Kepler

Ignoruju. Ostatně jako téměř všechny ostatní reklamy. Občas mě osloví, když někde něco nabízejí zdarma, nebo s obrovskou slevou, když onu věc náhodou zrovna potřebuju.

dr.luha

Bohužel, mám prohlížeč a doplňky, které neumožňují shlédnutí takového-to kulturního obohacení. Ale samozřemě bych se nechoval jako vyhladovělá ryba a na háček s návnadou bych nereagoval…

Arne1

Ignoruji. Kdyby pro nic jiného, tak nakousnutý telefon nepotřebuju.

Drap

Ano, reaguji, hned to mažu

Altair-AC

Ignoruji to …Jak píše maffz,může tam být vír .Většinou se to pozná tak,že mají v té reklamě nějakou chybu

Cenobita

Reaguji tak, že nereaguji.

marci1

Na tohle může reagovat jen někdo, kdo si chce do PC „přilákat“ různé viry, malwary či něco podobného. 🙂

Klaproth

Ano, reaguju. Ty smartphony potom na tuny prodávám.

ivzez

Reagovala jsem jednou asi před dvěma
roky tím, že jsem reklamy zablokovala.

Od té doby je nepotkávám. (((–: