jiriii

Reader's Digest Výběr

Jaký máte názor na tuto společnost?

Budu jediný komu tato společnost připadá, otravná, vlezlá apd?
Jednou jsem si vzal v Penny letáček, šlo tam o výhru myslím že o automobil, nebyla tam jediná zmínka o Reader's diger Výběr, prostě jen nějaká soutěž. Rozhodl jsem se to jednou zkusit no a jediný co ztoho mám tak hromady obálek, letáků, slibů v podobě už už už už jsme Vás vylosovali:-) už už už jen krůček k třem milionům.....­........... 🙂
Nechápu jak někdo dovolí takovéto společnosti dělat z lidí blbce, jen té škody na těch zbytečností co posílají, každá obálka(kdo to zná tak mi dá za pravdu) obsahuje nejméně pět i více dokumentů, v poslední obálce dokonce osm dokumentů, začínaje od obálek, samolepek s odpovědí, letáky až po stírací losy. A toto posílají i dvakrát do měsíce, a to nejsem jediný komu to posílají.
Když jsem se to snažil zrušit přes email tak i přes to že mi potvrdili zrušení to posílají dál. (v zimě se u toho aspoň ohřeju):-)

Moc mě zajímá Váš názor děkuji:-)
Doplňuji:
Tak rád bych Vám dal palce nahoru ale až zítra:-)Už jsem je rozdal:-)

Nejlepší odpověď
www

Znám velmi dobře a stejné zkušenosti.
Jsou strašně vlezlí až agresivní, měli můj mail, letáky jak v mailech tak v poštovní schránce. Pomohl teprve výhružný mail, že je dám do novin a už ani nevím co všechno. Přestali a mám klid 😁

Další odpovědi
tom004

Takových je nás určitě hodně.Já vyberu schránku,auto­maticky tuto poštu hodím do koše.A přestal jsem číst i časopis.I když byl zajímavý,nemám zájem.Pravda je,že ta „společnost“,je čím dál vlezlejší.Sli­bovaným výhrám nevěřím,jenom z lidí tahají peníze za objednávky.

hanulka11

Je to už hodně let, kdy jsem si s nimi „začala“.
V té době ještě takové knihy , kazety …nebyly běžně na trhu a co víc oni lákali na takové výhry. To tehdá nebývalo běžné.
Za několik let se mi v knihovně rozrostla sbírka knih,kazet s různými zajímavými tématy, některé jsem i darovala .
Jelikož výhra však stále nepřicházela , začala jsem mít zlost na sebe i na ně. Na sebe, že jsem tak podlehla slibům a na ně, že jsou tak vlezlý , protože každá zásilka speciálně oslovovala mne celým jménem a já jsem měla být potencionální výherce.
Mohu říct, že to trvalo dost dlouho než pohár přetekl.
Protože mi začaly chodit další „hlouposti "i od jiných firem ,které měla ona společnost pod palcem. Začala jsem zásilky vracet s tím, že si nepřeji aby mě dále kontaktovali a cokoli mi posílali.
Kdepak…opět přicházeli zásilky dál. To už jsem toho měla opravdu dost a napsala jsem samotnému nejvyššímu řediteli a poslala mu stížnost.
Světe div se od té doby už je to asi 4 roky je klid …už mi nikdo nic neposílá a já jsem v klidu protože vím, že nic“ nevyhraju"
.
Vlastně vyhrála jsem boj s nimi a jsem na to hrdá.

žádný palec nepotřebuji jen se nenech ničím zlákat – nezbavíš se jich, já jsem s nimi komunikovala tehdy ještě pouze písemně ne přes PC.

Hlada

Se mnou přestali komunikovat sami, když jsem se jich zeptal, jakým lepidlem přilepují karty k letákům. Můj dotaz tam možná visí jako nezodpovězený, takže mě už nekontaktují. Doporučuju něco podobného.

baghira

Jelikož mám doma dvoje kachlová kamna (kromě normálního topení), žádné palivo zdarma neodmítám.

led

Robte ako so spamom – smer koš a neodpovedať.
Raz mi dokonca jedna podobná spoločnosť poslala upomienku za nezaplatený katalog (určite to poznáte – príde pár listov, objednajte si a kupujte a kupujte až do konca a vyjde vás to 3× viac, než priama kúpa), hodili mi to bez preberacieho podpisu do schránky. Zahodila som to, pri opakovanej upomienke som ich upozornila na neoprávnené obťažovanie s hrozbou žaloby. Nikdy viac neotravovali.