Vladislav97

Raymond Murphy!

Dobrý den, moc se omlouvám, že tuto otázku zadávám po druhé, ale do předešlé nešlo odpovídat. Nevim ja se to dělá :/. Tak já bych chtěl odkaz na nepravidelná slovesa Raymonda Murphyho, ale všech jeho 126 (nebo kolem), ale ne mín jak 100 nebo 110. Prosím o pomoc, budu vděčný.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Nejlepší by bylo, kdyby sis zašel do knihovny a vybral sis z té spousty knížek od Murphyho, která ti bude nejlíp vyhovovat, když ti minulý odkaz nestačí. Tyhle knížky moc online nejsou anbeo upros kamaráda, ať ti to naskenuje.