Marc

Raut při večírku?

Jak přesně vypadá raut? Platí se za něj (krom vstupu na akci) ?

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.catering-bonte.cz/raut-banket

asi takto nejak,samozrejme pokud budete chtit neco podobneho udelat,tak zalezi jen na chutich vasich hostu.Myslim,ze takovato forma pohosteni je mnohem lepsi,nez podavat obed o vice chodech.
U nas je ted nove otevrena cinska restaurace,kdy od urcite doby zaplatite 200,–na osobu a snite co snite z toho co privezou stolkach.Jednou jsem to zazila v Anglii,bylo to uzasne,ochutnat od vseho neco a nemit dilema co si dat k obedu.