Krabice1

Řasenka, která zahustí, prodlouží a nerozmazává se, kterou doporučíte?

Ahoj, mamka hledá řasenku, která řasy prodlouží, zahustí a nerozmaže se.

Odpovědi
Malvína

S rozmazáváním řasenky jsem dlouho bojovala. Ale zázrak jsem našla teď nedávno. Super je Tarte Lifted. Bohužel těžko k sehnání. Ale absolutní top je Benefit They're real! Vydrží mi celý den, nekecám. Fakt jak přibitá. Jde to poznat i při odličování. Lze snadno běžnou micelární vodou, ale ne tak rychle, jako ostatní řasenky. Doporučuji. Za tu dám ruku do ohně. A řasy dělá krásné. Tím spíše, pokud pod ni dáte primer se stejným názvem.

nyjono

Ahoj, a jaké už vyzkoušela a nebyla spokojená?
Záleží na kvalitě řas a aby nečekala zázraky.
TV reklamy jsou zcela mimo realitu.

ivzez

Neznám žádnou řasenku, která by se po několika
hodinách nerozmazávala nebo nedrolila.

Opička9

Já uvažuju o o tom, že bych si lepila řasy. Tady se mi líbí tenhle návod https://www.per­manent-makeup-praha.cz/jak-nalepit-umele-rasy/. Ale zase se bojím, abych neměla nějakou alergickou reakci na lepidlo. Nebyl by lepší lifting řas? Řasenky mi taky nevyhovují – buď se drolí, rozmazávají nebo mi zčervenají oči…