Kai

Proč mi rapidně a náhle zežloutly zuby?

Zdravím, během týdne mi rapidně zežloutly všechny zuby. Čistím si je klasika dvakrát denně, používám i mezizubní kartáček, léky neberu, kávu tak třikrát do týdne, jen bylo hodně stresu. Nevíte, čím to může být? Nějaká provázanost se špatně fungujícími orgány? Nedostatek vitamínů?
P. S. K lékařce už jsem objednaná.

Odpovědi
zjentek

tak takhle, jak je to popsáno, bych tipoval na celkovou únavu materiálu- brzy nejspíš začnou „odcházet“ i ostatní součásti.
God ti bless, protože základní kameny toho všeho byly položeny už dávno-
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-clovek-cely-den-neji-a-poradne-nepije#discussion