Vlosa_xD

rano jsme vstal a trochu me pri polykani boli v krku a mam nateklou levou mandli. Nevite cim to je?? Predem dekuji

Doplňují: Je to možné, cele odpoledne včera jsem měl závěrečnou z basketu tam jsem byl většinou bez trika a hráli jsme tam fotbal, takže jsem se spojil. A hned poté jsem šel na bazén…

Nejlepší odpověď
ReHu

Diagnózu nevím, ale začala bych co nejdřív cucat nějaké vhodné pastilky + na krk prieznic zábal.
Mě to pomáhá. Nesmí se to moc rozjet.

Další odpovědi
anonym

Nebyls ve vodě moc dlouho? Nebo ses někde na kole zpotil a ofouknul…

Drap

Přesnou diagnozu může určit jedině doktor. Lze předpokládat, že je to začínající angina či nachlazení. V takovýchto vedrech to neni nic vyjímečného.

brillant

Fundovanou odpověď dá jen lékař.

arygnoc

z toho plynie poučenie:
nevstávajte ráno, ale až na obed.

;-Q

redy

Ráno si vstal,no vidíš- a co si přát víc 🙂

anonym

Fundovaně si odpoví i sám, když se rozfajruje u fotbalu a pak zahučí do studený vody, je to hned, k tomu medicínu studovat nikdo nemusí