Boy 13

Je lepší se nasnídat před ranním běháním, nebo až po něm?

Je lepší se nasnídat před běháním, nebo po běhání..?

Raní běhání

Nejlepší odpověď
annas

Slyšela jsem v rozhlase, že není správné u žádného cvičení nebo běhání být nalačno. Zvyšuje se totiž hladina cukru a vzniká únava..

S plným žaludkem jde o velkou zátěž, takže rovněž nesnídat..

Tehdy doporučovali sníst třeba sušenku nebo ovesnou tyčinku. Nasnídat se až po běhání nebo cvičení.

Tak jsem to praktikovala, když jsem ráno cvičila.

Další odpovědi
Löwe

Jako aby tě neranilo z běhání? Vyzkoušej, co ti víc udělá dobře.

Mimochodem, http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-lepsi-chodit-behat-rano-pred-snidani-nebo-po-snidani

uccello

Já dnes běžel na vlak a bylo to hrozný i bez snídaně.

Mc Merkurion

když mám ranní běhání,tak teda nemám na snídani čas a jsem rád,když to stihnu…

ReHu

To je individuální.
Určitě ne po velké snídani ve stylu 3 smažená vejce + opečená klobása s 2 krajíci chleba a velkej hrnek kafe.
Někomu vyhovuje před lehká snidaňka a po běhu druhá.
Také záleží v kolik ráno se běhá.
A......závidím každému, kdo má tu vůli a vstane kvůli běhu dřív.
K tomu bych se chtěla dotlačit taky 🙂

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Tady o jídle při běhání trochu píší.

http://www.spor­t.cz/behani/co-na-talir/clanek/699992-super-potravina-neexistuje-bezec-musi-najit-sve-zazivaci-okno.html#section-artcl

lexx

po

mosoj

Odjakživa se ráno cvičilo a běhalo před snídaní. Ono není ani dobré snídat záhy po probuzení. V tu dobu ani nebývá chuť na jídlo, metabolismus těla je utlumen.
Na vojně byla rozcvička hned po budíčku a teprve potom následovala hygiena a na konec snídaně. Pochybuji že v Emerice je to jinak.