platus

Poradíte mi, jak na první rande?

Mám takový problém, konečně jsem sebral odvahu a pozval jsem jednu holku, kterou znám delší dobu, na rande. Zítra s ní mám sraz. Problém je ten, že je to moje první rande. Mám jen zkušenosti s holkami v klubu, které neznám, ale předpokládám, že tady je to jiné. Nevím, jak na ni mám jít rychle. Jestli se s ní už třeba na prvním rande začít líbat. V klubu většinou holka skončí ještě tu noc se mnou v bytě, ale tady předpokládám, že to tak rychle nejde. Jsem z toho taky dost nervózní, chci, aby to vyšlo. V tom klubu mně je to celkem jedno, když to nevyjde tak to nevyjde a další den to můžu jít zkusit znova. Stejně je to vždy s holkou z klubu jen na jednu noc.
Ještě dodám že jsem se s ní už několikrát v klubu líbal a asi 4× spal. Ale další dny jsem se o tom už nebavili.

Taky si neumím udržet vztah nějakou delší dobu a nevím, kde je ta chyba. Nejdelší můj vztah trval 14 dní.

Děkuji všem za rady. Už teď jsem z toho nervózní, což nechápu, protože jsem nikdy kvůli žádné holce nervózní nebyl.

Jo a ještě kam ji mám pozvat, napsal jsem jí, kde se sejdeme, ale neřekl kam půjdeme. Vinárna nebo kavárna se mně zdá taková obyčejná.

Jinak jen pro informaci, je mně 20.

Odpovědi
anonym

„napřed kostel potom postel“!!! – ta dnešní mládež je divná…

anonym

Jsi možná nervózní, protože ses asi zamiloval, tak doufám, že to tentokrát vyjde!
A nejen 14dní, jdi na to pomalu a dej jí najevo, že k ní něco cítíš, jinaq jsi v čoudu.

hanny 2

Jo tak ty jsi se s ní už několikrát líbal,4× spal a teprve s ní máš rande?A ještě jsi nervózní?Trochu vobráceně,ne?
To by mně zajímalo,co je to za klub,že tam máš holky na jednu noc?
Pozvat ji můžeš taky do cukrárny,když se ti zdá vinárna nebo kavárna obyčejná!
Ve 20letech už bys měl mít trochu rozum!

quentos

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vsechno-si-pripravit-na-prvni-rande-aby-to-dopadlo-dobre?podobna=1

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hodi-se-na-prvni-rande-divce-neco-prinest-treba-kyticku-nebo-bonbony?podobna=1