Poklička

Rána el. proudem od ohradníku

Při procházce přírodou jsem se nechtěně doktnul el. ohradníku, který byl hodně pod proudem! Teď mě bolí ruka že teměř nemohu spat. Co si davat na ruku aby nebolela?

Odpovědi
anonym

A určitě pochází ta bolest od el. ohradníku??
Nepraštil ses třeba do té ruky?
Pokud jde o ohradníky – dotek je sice nepříliš příjemný, ale je bezpečný – a to i ve vlhku.
Zkus podumat, zda nemáš ruku třeba naraženou (předpokládám, že pohyblivá je normálně) – a pokud ano, věz, že naraženina bolí víc, než zlomenina – bolest se zmírní za pár dnů, zcela pomine za pár týdnů (prozatím si drž ruku v teple – jednak teplo pomůže hojení a jednak bude ruka i méně bolet).
😉

Pepa25

„Bolest ruky, že až nemůžu spát“ nemůže být IMHO od ohradníku. Mě to jako dítě koplo tolikrát … vždycky jsem se spíš jen lekl.

dnb

Prej rána :D To musel být ohradník pro tyranosaura 10 000 V ! Toho se vyhýbej