Johny8x

Rady zkušenosti cestování po celé EU na vlastní pěst?

Odpovědi
Drap

Pokud máš dostatečnou finanční hotovost, tak nic jiného nepotřebuješ a všude v Evropě je hezky a dobře.

Ivetka303

Záleží kam chcete cestovat (konkrétněji) nebo snad celou Evropu? Co chcete vidět?
Já takto cestovala do Itálie, Francie, Londýna. Chystám se do Portugalska.
Seženete si letenky, ubytování přes online rezervač. systém. Pokud umíte anglicky, nic Vám nebrání.
Na netu je moooc informací, kam se podívat, jak se tam dostat, atd atd.. nevím, co konkrétně chcete vědět

vlkadam10

souhlasím. já se jen bojím letadel ale v evropě jsou dobrý