Avatar uživatele
kvikal

Rady vyzkoušeného domácího lékařství…

Nejspíš se mi podařilo sníst něco špatného a trpím bolestí břicha. Nemáte nějakou radu na podrážděný žaludek krom černého čaje ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, pekynka před 5035 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jak radí pekynka,to fakt funguje a někdy mátový čaj…zrovna jsem si ho udělala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Mně doktorka rovněž doporučila proti nevolnosti Coca-Colu. Pomohla. Jenže teď mě trochu od jejího pití odrazuje to, že výborně odstraňuje rez stejně jako Sitol. Takže nevím, která látka má účinek nejen na zdraví, ale i na čištění předmětů.

Ani kmín, tyminán, případně majoránka nejsou špatná kombinace.

Jindy jsem pila žaludeční bylinkový čaj. Ne vždy všechno zabírá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pekynka

Vychlazená – ale hodně Coca- Cola po lžičkách. Radíme to maminkám malých dětí. Studená kola působí jako obklad a obsahuje kofein a cukr takže schvácené, vyzvracené děti po ní maličko ožijí, dodá energii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

SOUHLASÍM S PANÍ PEKYNKOU.JEŠTĚ JE DOBRÉ Z TÉ COCA COLY UDĚLAT V MRAŽÁKU LEDOVÉ KOSTKY A POMALU JE CUCAT.TAKÉ JE NA TYTO POTÍŽE VYNIKAJÍCÍ ČAJ stomaran,KTERÝ ZAKOUPÍTE V LÉKÁRNÉ.PŘEJI BRZKÉ UZDRAVENÍ.---ZAJ-PO

Zdroj: ZNALOSTI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Skus si sparit koreni-tymian s kminem zalej horkou vodou 10 minut louhuj,sced a popijej.Mne to pomohlo.Muzes i popijet preventivne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Radil bych černé uhlí3× denně alespoň 5 tablet další dny dávky snižte na 2tablety denně atd. Poměrně dost pijte,ne minerálky a to dost chlazené tekutiny.Pomalu ,ale vzhedem k počasí hodně třebe i vody z kohoutku.Na závěr mátový čaj.Ale ten teplý a čerstvý.Hodně zdraví přeje Michal.Je možné,že příčina bude v počasí:úpal?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek