kvikal

Rady vyzkoušeného domácího lékařství…

Nejspíš se mi podařilo sníst něco špatného a trpím bolestí břicha. Nemáte nějakou radu na podrážděný žaludek krom černého čaje ??

Nejlepší odpověď
kropitko

Jak radí pekynka,to fakt funguje a někdy mátový čaj…zrovna jsem si ho udělala.

Další odpovědi
annas

Mně doktorka rovněž doporučila proti nevolnosti Coca-Colu. Pomohla. Jenže teď mě trochu od jejího pití odrazuje to, že výborně odstraňuje rez stejně jako Sitol. Takže nevím, která látka má účinek nejen na zdraví, ale i na čištění předmětů.

Ani kmín, tyminán, případně majoránka nejsou špatná kombinace.

Jindy jsem pila žaludeční bylinkový čaj. Ne vždy všechno zabírá.

pekynka

Vychlazená – ale hodně Coca- Cola po lžičkách. Radíme to maminkám malých dětí. Studená kola působí jako obklad a obsahuje kofein a cukr takže schvácené, vyzvracené děti po ní maličko ožijí, dodá energii.

anonym

SOUHLASÍM S PANÍ PEKYNKOU.JEŠTĚ JE DOBRÉ Z TÉ COCA COLY UDĚLAT V MRAŽÁKU LEDOVÉ KOSTKY A POMALU JE CUCAT.TAKÉ JE NA TYTO POTÍŽE VYNIKAJÍCÍ ČAJ stomaran,KTERÝ ZAKOUPÍTE V LÉKÁRNÉ.PŘEJI BRZKÉ UZDRAVENÍ.---ZAJ-PO

Zdroj: ZNALOSTI

anonym

Skus si sparit koreni-tymian s kminem zalej horkou vodou 10 minut louhuj,sced a popijej.Mne to pomohlo.Muzes i popijet preventivne.

Michal

Radil bych černé uhlí3× denně alespoň 5 tablet další dny dávky snižte na 2tablety denně atd. Poměrně dost pijte,ne minerálky a to dost chlazené tekutiny.Pomalu ,ale vzhedem k počasí hodně třebe i vody z kohoutku.Na závěr mátový čaj.Ale ten teplý a čerstvý.Hodně zdraví přeje Michal.Je možné,že příčina bude v počasí:úpal?