lucinka2001

Podělíte se o rady a tipy na podrážděnou pleť?

Chtěla bych vás poprosit, jestli nemáte nějaké tipy, jak uklidnit pleť. Dnes mi přišly takové kovové tyčky na černé tečky a já zřejmě použila moc velkou sílu. Mám teď celý flekatý obličej. Nevíte někdo, jak mám napravit chybu?

Odpovědi
Kepler

Není třeba žádných mimořádných opatření. Pleť se uklidí sama. Jinak tady vidím poprvé, jak si zasloužit hodnocení DOTAZ+ během několika minut: do hlavního řádku nedávejte otázku a pište se srandovními překlepy (viz původní znění).

nyjono

Mám tip. Nepoužívat jakési kovové tyčky na černé tečky. Aspoň ne víc, než je zdrávo.
Na černé tečky platí pravidelné čištění.
1.krok – čistící přípravek podle typu pleti
2.tonizace
3.ošetření/výživa

nyjono

Keplere, máš recht. To je otázka za 500.
Někdo neuváženě použije cosi a hnedle z toho je dotaz+ 😁