Retko

Řadkovani panelu ve Firefoxu

Docela mi vadi ve Firefoxu, ze kdyz otviram hodne stranek na panelu, tak se to porad posunuje do prava.

Pokud nekdo znate Operu, tak vite ze tam se panel radkoval, pri otvirani hodne stranek.

Nevite jak to udelat ve Firefox? Znate nejaky Doplnek?

Dekuji
Doplňuji:
Muj pocitac to nezpomaluje. A oteviram docela casto hodne. Kdyz neco prochazim, hledam. tak neztracim cas ani „myslenku“ zaviranim.

A nebo kdyz prochazim nejaky filmy co chci stahnout. Prostrednim tlacitkem jich nejdriv otevru asi 40. A pak postupne prochazim a zaviram. Ted si predstav jak bych to delal postupne. Otevru jednu stranku, kouknu, zavru. Ono by se mi to vratilo na tu starou, kde pak v tom seznamu zase musim ocima hledat, kde jsem to vlastne skoncil. Zdruje to, mate to. A boli z toho hlava.

A nebo jeste situace, mam jednu stranku odkud neco stahuju timto stylem, ze se muzi postupne proklikavat porad nova stranka. Ja radsi otevru cely a pak projdu ty stranky po jedne, nez se porad vracet zpatky.

:)

Nejlepší odpověď
kablik

používám Internet Explorer, také jsem si všiml že se otvírané stránky posunují doleva, jen nevím k čemu je dobré otvírat víc stránek než jich vejde na lištu, pokud to má nějaký význam rád bych to věděl, já se domnívám že to snižuje rychlost počítače, díky