Miroslavst

Řadíte se mezi skrblíky nebo ti co rádi pomůžou?

Nebo to prostě a jednoduše přejdete a řeknete si, že vám taky nikdo nepomůže, tak co by?

Nejlepší odpověď
kropitko

Už mě život několikrát potrestal,za moji ochotu někomu pomoci,,,takže se snažím už nikomu nepomáhat,,občas to poruším a pak stejně své pomoci lituji.

Další odpovědi
panenka

Já ráda pomůžu ale když to nejde tak bohužel nepomůžu.

verka

Na pouliční sbírky reaguji velice podrážděně. „Přispějte na drogy,“ mne oslovila jedna, a lidi dávali jenom aby se neřeklo, že jsou srkblíci. Tak takhle né. Jestli je v mých silách pomoci jiným způsobem, tak ano.

ReHu

Když to jde, pomůžu. jsem asi nepoučitelná, ale pořád si říkám, jak já na tebe tak ty na mně.

GM

Pomůžu v rámci možností.