22aa

Radiomagnetofon Panasonic RX-M40DE-K umí nahrávání kazety z rádia nebo jen z mikrofonu?

Dobrý den.
Mám prosbu o odpověd.
Přál jsem mít k narozkám magneták panasonic RX-M40DE-K a ptám se jestli bude umět prázdnou kazetu umět nahrát nejen z diktafonu ale i z rádia.
Prosím umí tento typ magnetofonu nahrát hudbu z rádia nebo to je jenom na diktafon jako záznamník pro zapamatování tel.čísel atd.?
Děkuji.

Odpovědi
orwell

Umí nahrávat i z rádia (vlastního). Postup najdeš v návodu v odstavci „Nahrávání“. Návod máš zde: https://www.navod-k-obsluze.cz/pdf/ra­dioprijimac-panasonic-rx-m40de-k-cerny-22823-cesky-navod.pdf