Džuls

Radiofrekvencia ,,apollo"

Prosím Vás, nemá s tým niekto skúsenosti? Dostala som darčekový kúpon a rozmýšľam, či využiť, alebo si to radšej vymeniť za vstupy na aerobik 🙂 Ďakujem 🙂 http://www.bo­dyform.sk/akci­a.html

Nejlepší odpověď
Kric.ouwner

No jde o to jak moc to potřebujete , jako když tam půjdete jednou tak vám to asi moc nepomůže jak by jste si představovala , švagrová něco podobného ( možná to samé ) používá ale chodí tam pravidelně za čas , tak bych radši vyměnil za permici na airobic. 😉…