Adula.57

Radio Contact. Nevíte jestli má tohle rádio nějakou historii na zpětné vyhledání písniček?

Dobrý den,
Nevíte jestli má tohle rádio nějakou historii na zpětné vyhledání písniček?
Doplňuji:
Zpívala jí žena, byla pomalá, ale v refrénech rychlá, anglická, novější, v refrénech hodně výšky, bohužel nevím část textu. Ale vím kdy jí hráli i v kolik hodin, kdyby byl jen nějakej program, nebo stránky kde to mají..

Odpovědi
spongebobik0

Zřejmě ne, ale možná když mi tu písničku popíšeš, tak se pokusím najít název.

  • starší novější?
  • zpívá chlap, ženská nebo skupina ( chlapecká – smíšená – ženská ) ?
  • rychlá, pomalá?
  • styl?
  • jazyk?
  • jaký měl zpěvák / skupina hlas?
  • část textu, nebo třeba něco co se tam opakovalo