vlastina

Rádi používáte magi?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já ani ne, ale partner vždy, i když mu říkám, že je plévka dost slaná i ochucená, přesto si tam šplíchne.

Další odpovědi
anonym

Ano,magi používám dnes a denně a je to výborné dochucovadlo,ale musí to být magi od dobrého výrobce a pokud nemám magi po ruce,plně jej nahradí listy libečku.Pamatuji si,že se prodávalo magi v takových malých kostkách a to bylo něco.Dnes se to dá koupit v Polsku.
Doplňuji:
Nevím jak kdo,ale já si dávám magi i do rizota.Pro mně mňamka.

rybíz

Ano. Používám ho docela často, protože mi chutná a pokrm velmi dobře dochutí ( hlavně v bufetech nebo restauracích ). Vím, že to není úplně zdravé vaření, tak také často vařím bez různých náhražek jako je magi, vegety, masoxy apod. Ale dá to více práce ( uvařit vývar z kostí, chystání čerstvé zeleniny a bylinek ).

Jahoda

Jednou za uherský rok ano. Já moc nesolím, takže ne. Muž si občas dá.

panenka

Ano používám ho hodně často nejen do svých polévek ale i do ostatních jídel které vařím.

kapka

Četla jsem to hned jako Maggi, o to víc mě rozesmálo, co píše Burak. 😁
Já Maggi téměř nepoužívám, polévku ochucuji sypkým polévkovým kořením a stačí mi to. Vždycky mám pocit, že je polévka výborná a pak přijde manžel a nalije si tam ještě deci Maggi. 😁

A tohle maggi je focené v Mongolsku. 🙂
http://img.na­dapenny.com/t20/102­45/nadap111749316­850230.jpg

anonym

trochu vás pobavím já místo magi četla magii,a zírala jsem na vaše odpovědi,až když padlo slovo o koření mi to došlo

Jahoda

Jsme na tom stejně. Též jsem četla magii 😁

kropitko

No popravdě,já si myslím,že tam ze začátku byla magie,já jí tam viděla také,,,

annas

Maggi jsem nikdy nepoužívala, ale nyní občas přidávám do polévek dochucovací kostky (kdysi Masox), které se prodávají jako přírodní, bez chemické konzervace.

kropitko

Já si nemůžu vynachválit koření od firmy Knorr,také prodávají kromě jiného tyto kostky,dokonce několika chutí,,,,ale Magi jako takové ne,,myslím tím Magi,tekuté koření…

kropitko

já vím,já vím,mají tam být dvě g,napsala jsem to blbě,to bude tím,že ho nepoužívám…:-)

annas

Nic se neděje. Někdy si to člověk neuvědomí. Jo, taky používám Knorr a ještě nějaký jiný název. Já koupím a vysypu do dózy, takže zapomenu název.
Myslela jsem tekuté – to jsem nikdy neměla v oblibě.

kropitko

sypká je dobrá ještě Vegeta,když není spokojím se s Podravkou…

1popelka1

Nepoužívám už několik let, snažím se dochucovat jídlo něčím jiným.

kropitko

Jak píše Popelka,ale je to pro mě o to jednoduší,že jím jen doma a tam si uvařím přesně podle své chuti. Kdybych se asi stravovala někde jinde,tak bych ho asi někdy do jídla přidala,pamatuji,že mi ne vždy a všude chutnalo,občas to bylo nemastné,neslané…