Avatar uživatele
vlastina

Rádi používáte magi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, flodur před 4984 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já ani ne, ale partner vždy, i když mu říkám, že je plévka dost slaná i ochucená, přesto si tam šplíchne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano,magi používám dnes a denně a je to výborné dochucovadlo,ale musí to být magi od dobrého výrobce a pokud nemám magi po ruce,plně jej nahradí listy libečku.Pamatuji si,že se prodávalo magi v takových malých kostkách a to bylo něco.Dnes se to dá koupit v Polsku.
Doplňuji:
Nevím jak kdo,ale já si dávám magi i do rizota.Pro mně mňamka.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rybíz

Ano. Používám ho docela často, protože mi chutná a pokrm velmi dobře dochutí ( hlavně v bufetech nebo restauracích ). Vím, že to není úplně zdravé vaření, tak také často vařím bez různých náhražek jako je magi, vegety, masoxy apod. Ale dá to více práce ( uvařit vývar z kostí, chystání čerstvé zeleniny a bylinek ).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Jednou za uherský rok ano. Já moc nesolím, takže ne. Muž si občas dá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano používám ho hodně často nejen do svých polévek ale i do ostatních jídel které vařím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Četla jsem to hned jako Maggi, o to víc mě rozesmálo, co píše Burak. 😁
Já Maggi téměř nepoužívám, polévku ochucuji sypkým polévkovým kořením a stačí mi to. Vždycky mám pocit, že je polévka výborná a pak přijde manžel a nalije si tam ještě deci Maggi. 😁

A tohle maggi je focené v Mongolsku. 🙂
http://img.na­dapenny.com/t20/102­45/nadap111749316­850230.jpg

před 4983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

trochu vás pobavím já místo magi četla magii,a zírala jsem na vaše odpovědi,až když padlo slovo o koření mi to došlo

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Jsme na tom stejně. Též jsem četla magii 😁

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

No popravdě,já si myslím,že tam ze začátku byla magie,já jí tam viděla také,,,

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Maggi jsem nikdy nepoužívala, ale nyní občas přidávám do polévek dochucovací kostky (kdysi Masox), které se prodávají jako přírodní, bez chemické konzervace.

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Já si nemůžu vynachválit koření od firmy Knorr,také prodávají kromě jiného tyto kostky,dokonce několika chutí,,,,ale Magi jako takové ne,,myslím tím Magi,tekuté koření…

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

já vím,já vím,mají tam být dvě g,napsala jsem to blbě,to bude tím,že ho nepoužívám…:-)

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nic se neděje. Někdy si to člověk neuvědomí. Jo, taky používám Knorr a ještě nějaký jiný název. Já koupím a vysypu do dózy, takže zapomenu název.
Myslela jsem tekuté – to jsem nikdy neměla v oblibě.

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

sypká je dobrá ještě Vegeta,když není spokojím se s Podravkou…

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Nepoužívám už několik let, snažím se dochucovat jídlo něčím jiným.

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Jak píše Popelka,ale je to pro mě o to jednoduší,že jím jen doma a tam si uvařím přesně podle své chuti. Kdybych se asi stravovala někde jinde,tak bych ho asi někdy do jídla přidala,pamatuji,že mi ne vždy a všude chutnalo,občas to bylo nemastné,neslané…

před 4984 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek